Prečo my

Vitajte v Andel Elite Dental Center

Sme profesionálne dentálne centrum s nadštandardným vybavením, ktoré ponúka komplexné riešenia pre pacientov v oblasti záchovnej stomatológie, ortodoncie, chirurgie, implantológie, pedostomatológie a hygieny. V našom centre sa nachádzajú špecializované pracoviská, ktoré sú klimatizované a vybavené najmodernejšími technológiami, ktoré zabezpečia maximálny komfort pacienta i lekára pri ošetrení. Príjemný a ústretový personál s citlivým prístupom, rovnako ako útulné prostredie sa postarajú o príjemný pocit pre každého.

Je pre nás dôležité spoznať Vás a Vaše problémy, priania, strach či obavy a prispieť k ich optimálnemu riešeniu. Našou prioritou je prispôsobenie ošetrenia a spokojnosť pacienta, ktorého problém bol vyriešený promptne, bezbolestne a počas čo najkratšieho cyklu opakovaných návštev. Neustále vzrastajúci počet spokojných pacientov je dôkazom toho, že sa nám to darí.

MUDR. Pavol Andel, ktorý stojí za otvorením dentálneho centra je uznávaným odborníkom doma i v zahraničí. Od roku 2006 pracuje ako špecialista v ortodoncii. Spolupracuje s lekárskymi a farmaceutickou fakultou ako externý lektor a prednáša na teoretických i praktických stomatologických kurzoch. Je predseda občianskeho združenia Zdravé ďasná, ktoré realizuje na Slovensku najúspešnejší preventívny projekt pre deti – Dentalalarm.

Naša filozofia

MUDr. Pavol Andel

„Naším poslaním je poskytnúť pacientovi služby na najvyššej možnej profesionálnej úrovni. Snažíme sa vždy vcítiť do role pacienta a poskytnúť mu všetko tak, ako by sme chceli aby to bolo poskytované nám. Naše centrum pozostáva z vysokošpecializovaných pracovísk, kde sa každému vášmu problému venuje špecialista. Stomatológia je v dnešnej dobe jeden z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odborov a nie je možné všetky poznatky obsiahnuť jedným lekárom. Najlepší výkon sa dosiahne vtedy, keď sa viacero lekárov spojí a každý sa venuje len jednej oblasti zubného lekárstva. Takto vieme dosiahnuť špičkový výkon a výsledky, ktoré naozaj stoja za to.“

Pri práci dodržiavame niekoľko princípov:

 1. Deti sú najdôležitejší ľudia na svete.
 2. Pacientov ošetrujeme bezbolestne.
 3. Náš personál je vždy priateľský, ústretový a ochotný pomôcť za každých okolností.
 4. Na ošetrenie sa vždy dostanete špecialistovi, ktorý je zárukou toho, že ste v dobrých rukách.
 5. Ak vstúpite so nášho systému dentálnej hygieny, máte záruku, že sa vyhnete v budúcnosti ďaľším problémom
 6. Pacientov nielen liečime, ale i vzdelávame. Učíme ako sa ochoreniam chrupu vyhnúť a nie ako ich potom liečiť.
 7. Robíme vždy všetko preto, aby sme zub zachránili.

Prevencia

Pre nás je prevencia číslo jeden. Pri dodržiavaní správnych zásad ústnej hygieny nebudete mať problémy so zubami, pretože čisté zuby sa nekazia. My vám s týmto radi pomôžeme.

Neváhajte nás kontaktovať, objednajte sa na návštevu v našom dentálnom centre a poradíme vám, ako si udržať zdravé zuby po celý život.

Našim cieľom je váš zdravý úsmev.

 

AKO DLHO?
To, koľko minút potrebujeme na vyčistenie zubov, sa nedá presne povedať. Je to individuálne. Umývať zuby by sme mali dovtedy, kým nie sú čisté. Ako to zistím? Výborným pomocníkom je náš jazyk. Ak si prejdeme jazykom po umytých zuboch, musia byť dokonale hladké.

 

AKO ČASTO ČISTIŤ ZUBY?

Najdôležitejšie je umyť si zuby dokonale aspoň raz za deň. Zvyšky potravy nalepené na zuboch nám najväčšie škody robia v noci. Jazyk a pery zotierajú neporiadok zo zubov počas dňa a v noci spia spolu s nami. Slinné žľazy produkujú sliny, ktoré riedia zubný povlak cez deň. Počas spánku je produkcia slín nižšia. Práve kvôli týmto dôvodom má hlavne večerná hygiena pred spaním svoj veľký význam.

VÝBER ZUBNEJ KEFKY

Zubná kefka by mala mať malú čistiacu hlavičku – aby sme čisteniu každej plôšky venovali dostatočnú pozornosť a vedeli lepšie kontrolovať tlak, ktorým kefkou pôsobíme proti zubom a ďasnám; husto osadené štetiny – čím je hlavička kefky hustejšia, tým je čistiaci účinok väčší; zaoblené konce vlákien – nestrapkajú sa a sú šetrnejšie k ďasnám. Mala by byť mäkká – aby sme dlhodobým používaním nepoškodzovali tvrdé ani mäkké tkanivá.

Okrem klasickej kefky odporúčame solo, tzv. „single“ kefka, medzizubná kefka – s klasickou kefkou nie je možné vyčistiť priestor medzi zubami. Ide o miesto s najčastejším výskytom zubného kazu.

AKO DLHO ČISTIŤ ZUBY?

To, koľko minút potrebujeme na vyčistenie zubov, sa nedá presne povedať. Je to individuálne. Umývať zuby by sme mali dovtedy, kým nie sú čisté. Ako to zistím? Výborným pomocníkom je náš jazyk. Ak si prejdeme jazykom po umytých zuboch, musia byť dokonale hladké.

Cenové podmineky

Nakoľko je u nás každý pacient a jeho problémy posudzovaný individuálne, nie je možné zdravotné úkony vedúce k jeho zdravým zubom generalizovať a vsunúť do jedného cenníka platného pre všetkých. Cena ošetrenia je priamo úmerná časovej náročnosti daného lekárskeho výkonu.

Ponúkame Vám navrhnutie celého liečebného plánu vedúceho k zdravým zubom a ďasnám. Plán s Vami prekonzultujeme, presne popíšeme plánované výkony u špecialistov a ich cenu, ktorú garantujeme. Znamená to, že budete od nás odchádzať s dokumentáciou, ktorá bude pre Vás robená na mieru  a bude odrážať Vaše individuálne potreby.

Doleuvedený cenník je len orientačný. Plnú verziu cenníkov poskytujeme na info@andeldental.sk

 

Orientačný cenník vybraných zákrokov

 1. Konzultácia – 45 €
 2. Vstupné vyšetrenie dieťaťa do 3 rokov – 50 €
 3. Extrakcia mliečneho zubu – 22 až 45 €
 4. Orto-čelustná konzultácia – 30 €
 5. Chirurgická konzultácia – od 35 €
 6. Dentálna hygiena deti – 25 €
 7. Vstupná dentálna hygiena deti – 35 €
 8. Skloionomérna výplň – 90 až 120 €
 9. Fotokompozitná výplň – 115 až 155 €
 10. Entonox – od 30 €
 11. Pečatenie mliečneho zubu – 50 až 75 €
 12. Kovokeramická korunka – 335 €
 13. Keramická korunka – 490 €
 14. Kamienok na zub – 30 €
 15. Airflow jedna čelusť – 10 €
 16. Bitewing RTG snímka – 10 €
 17. OPG snímka – 15 €
 18. Tele RTG – 15 €
 19. Implantácia – 850 €
 20. Extrakcia nekomplikovaná – 50 €
 21. Chirurgická extrakcia – 170 €
 22. Endodontické ošetrenie jednokoreňového zubu – 185 €
 23. Endodontické ošetrenie dvojkoreňového zubu – 335 €
 24. Endodontické ošetrenie trojkoreňového zubu – 445 €
 25. Endodontické ošetrenie viackoreňového zubu – 480 €
 26. Paliatívne endodontické ošetrenie – 57 €
 27. Celková anestézia, prvá hodina – 220 € (každá ďalšia načatá polhodina 90 €)
 28. Vstupná hygiena dospelý – 75 eur
 29. Dentálna hygiena dospelý – 60 eur
 30. Vstupné vyšetrenie dieťa do 15 rokov – 150 eur

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.

Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.

Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovému objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

 

Opatrenia COVID-19
Adresa:

R. Dilonga 1

Hlohovec | 920 01

Telefon:
Otvaracie hodiny:

8:00-9:00 bolesti

9:00-15:30 Ut, St, Pia objednaní pacienti

9:00-19:30 Po, Št objednaní pacienti

8:00-15:30 recepcia a objednávanie pacientov

Naša stránka na Facebooku:

Vážení pacienti/klienti,

s ohľadom na situáciu a vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pri zohľadnení súčasných poznatkov lekárskej vedy a v súlade so štandardnými postupmi na výkon prevencie, je súčasťou ošetrenia v našom zdravotníckom zariadení vykonanie antigénového testu na COVID-19 z nosového výteru všetkých pacientov, ktorí sa nepreukážu relevantným dokladom o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 uskutočneného maximálne 72 hodín pred návštevou nášho zdravotníckeho zariadenia s výnimkou osôb, ktorých aktuálny zdravotný stav si vyžaduje poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Pacienti bez relevantného dokladu o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 budú ošetrení v režime suspektných pacientov alebo budú objednaní na ošetrenie až po skončení mimoriadnej situácie súvisiacej s ochorením COVID-19 v SR.

Veríme, že zodpovedným prístupom nás všetkých a rešpektovaním prijatých opatrení prispejeme k ochrane zdravia a životov a eliminácii masívneho šírenia ochorenia COVID-19.

FAQ

Akýkoľvek test a je jedno či antigénový alebo PCR, v zásade už pár hodín od jeho vyhodnotenia, nemusí byť platný, pretože ste sa už medzitým mohli nakaziť a infekcia sa mohla dostať do štádia, ktoré ohrozuje Vaše okolie. Preto už po 72 hodinách potrebujeme znovu skontrolovať zdravotný stav pacienta.

Robíme všetko čo je v našich silách aby sme Vás i Vaše okolie ochránili pred možnou nákazou. Je to pre nás ťažšia cesta ako testy nevyžadovať, no je v súlade s našimi hodnotami a presvedčením . Ak Vám je táto procedúra nepríjemná, odporúčame preobjednanie sa na čas, kedy sa pandemická situácia na Slovensku zmení. Sme zubné centrum a nedokážeme ošetriť pacienta s rúškom na tvári a ani zo vzdialenosti 2m, preto takto najlepšie ochránime vás, našich zamestnancov i rodinných príslušníkov.

V zásade vždy  pri zubnom ošetrení, picháme anestéziu od bolesti a pacienti s ňou nemajú problém. Odobratie vzorky na antigénový test je bezbolestné a menej nepríjemné ako pichnutie anestézy. Deťom vieme ponúknuť krvné testy.

Deti môžu byť potenciálnymi nosičmi vírusu. Štát ich vyčlenil z celoštátneho testovania kvôli dôvodom, ktoré nemajú nič dočinenia s odbornosťou. My sme už zachytili pozitívne 3 ročné dieťa a keby sme také dieťa ošetrili v ambulancii tesne pred vami, Vaše deti by sa mohli nakaziť. Pre nás je Vaša bezpečnosť prvoradá.

Áno, takýto test u nás platí 5 dní.