Prevencia

prevenciaPre nás je prevencia číslo jeden. Pri dodržiavaní správnych zásad ústnej hygieny nebudete mať problémy so zubami, pretože čisté zuby sa nekazia. My Vám s týmto radi pomôžeme.


Neváhajte nás kontaktovať, objednajte sa na návštevu v našom dentálnom centre a poradíme Vám, ako si udržať zdravé zuby po celý život.


Našim cieľom je Váš zdravý úsmev.


AKO ČASTO ČISTIŤ ZUBY?
Najdôležitejšie je umyť si zuby dokonale aspoň raz za deň. Zvyšky potravy nalepené na zuboch nám najväčšie škody robia v noci. Jazyk a pery zotierajú neporiadok zo zubov počas dňa a v noci spia spolu s nami. Slinné žľazy produkujú sliny, ktoré riedia zubný povlak cez deň. Počas spánku je produkcia slín nižšia. Práve kvôli týmto dôvodom má hlavne večerná hygiena pred spaním svoj veľký význam.


AKO DLHO?
To, koľko minút potrebujeme na vyčistenie zubov, sa nedá presne povedať. Je to individuálne. Umývať zuby by sme mali dovtedy, kým nie sú čisté. Ako to zistím? Výborným pomocníkom je náš jazyk. Ak si prejdeme jazykom po umytých zuboch, musia byť dokonale hladké.


VÝBER ZUBNEJ KEFKY
Zubná kefka by mala mať malú čistiacu hlavičku - aby sme čisteniu každej plôšky venovali dostatočnú pozornosť a vedeli lepšie kontrolovať tlak, ktorým kefkou pôsobíme proti zubom a ďasnám; husto osadené štetiny - čím je hlavička kefky hustejšia, tým je čistiaci účinok väčší; zaoblené konce vlákien - nestrapkajú sa a sú šetrnejšie k ďasnám. Mala by byť mäkká - aby sme dlhodobým používaním nepoškodzovali tvrdé ani mäkké tkanivá.

Okrem klasickej kefky odporúčame solo, tzv. „single“ kefka, medzizubná kefka - s klasickou kefkou nie je možné vyčistiť priestor medzi zubami. Ide o miesto s najčastejším výskytom zubného kazu.

  Naše adresa:
 
 Andel Elite Dental Center
  Hlohovec|R.Dilonga 1|920 01 
  Slovensko
  Ordinačné hodiny (Po-Pi):
8:00-9:00 bolesti a preventívne prehliadky
9:00-15:30 objednaní pacienti

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.
Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.
Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovémi objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

Ako sa k nám objednáte?

Objednanie sa je možné tromi spôsobmi.
Objednanie cez objednávkový formulár: po vyplnení objednávkového formuláru na našej web stránke Vás budeme kontaktovať a dohodneme detaily Vášho ošetrenia.
Telefonické objednanie a objednanie emailom: Objednať sa môžete aj telefonicky na telefónnom čísle 0948477866 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Samozrejme objednať sa môžete i osobne na adrese centra. Vaša spokojnosť, zdravé a biele zuby sú pre nás najvyššou prioritou.