Semafor

Semafor Logo

Je prvý špecializovaný počítačový softvér pre ambulancie dentálnej hygieny na Slovensku.


SEMAFÓR rozdeľuje pacientov dentálnej hygieny do troch rôznych skupín. Červenej, oranžovej a zelenej. Pacient, ktorý sa o seba stará a stav jeho hygieny je veľmi dobrý, sa nachádza v zelenom poli. Nepotrebuje časté návštevy a zároveň aj náklady na ošetrenie sú pre neho nižšie. Pacient, ktorý v dodržiavaní hygieny nie je svedomitý a stav jeho hygieny je zlý, sa nachádza v červenom poli a potrebuje opakované návštevy. V tomto prípade aj ceny ošetrenia sú vyššie. Čo znamená, že počas každej návštevy si zaznamenávame stav vašich zubov a ďasien. Ak sa budete o Vaše zuby starať správnym spôsobom, nebudete k nám chodiť tak často, a aj ceny za liečbu budú nižšie.

 

Pre bližšie informácie ohľadne softvéru kliknite sem.

  Naše adresa:
 
 Andel Elite Dental Center
  Hlohovec|R.Dilonga 1|920 01 
  Slovensko
  Ordinačné hodiny (Po-Pi):
8:00-9:00 bolesti a preventívne prehliadky
9:00-15:30 objednaní pacienti

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.
Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.
Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovémi objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

Ako sa k nám objednáte?

Objednanie sa je možné tromi spôsobmi.
Objednanie cez objednávkový formulár: po vyplnení objednávkového formuláru na našej web stránke Vás budeme kontaktovať a dohodneme detaily Vášho ošetrenia.
Telefonické objednanie a objednanie emailom: Objednať sa môžete aj telefonicky na telefónnom čísle 0948477866 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Samozrejme objednať sa môžete i osobne na adrese centra. Vaša spokojnosť, zdravé a biele zuby sú pre nás najvyššou prioritou.