Dentálna hygiena

20140417 131413- precíznosť je to, čo je v našom hygienickom programe prioritou. Čo znamená predcíznosť v oblasti hygieny?
- dokonalé odstránenie zubného kameňa. Veľa pacientov k nám prichádza s názorom, že stačí použitie Airflow ošetrenia. Je to mylná domnienka, nakoľko pred samotným použitím systému Airflow, musíme dbať na dokonalé odstránenie tvrdého zubného kameňa. Inak by sme to mohli prirovnať k pastovaniu a lešteniu zablateného auta. Airflow je len forma leštenia zubov, pri ktorej sa dá odstrániť len mäkký zubný plak a pigmentácie (farebné škvrny). K dokonalému odstráneniu zubného kameňa patrí i jeho odstránenie pod okrajom ďasna. Je to vec, ktorú si pacient sám skontrolovať nevie a ak to urobené nebolo, baktérie usadené v tých to miestach vedia v budúcnosti napáchať veľa škody
- čistenie ultrazvukom je taktiež doplňujúcou metódou, no samostatne nezmôže nič. Je dôležité dočistit zuby i ručnými nástrojmi, pretože aj keď ultrazvuk naruší nánosy zubného kameňa, neodstráni ho do hladka. Je to ako keby sme príjazdovú cestu odhŕňali iba rúčkou z lopaty.. Narušíme vrstvu snehu, no chodník dokonale neodhrnieme
- správna technika čistenie zubov, správny výber dentálnych pomôcok  je tou najdôležitejšou vecou, ktorú Vás v našom hygienickom programe naučíme tak, aby ste si v pohodlí domova mohli opetovne vychutnávať pocit krásnych čistých zubov a aby sa Vám opetovne nezačal vytvárať nános zubného kameňa a povlaku

Veľmi dôležité sú pre nás deti, ktoré sa snažíme už od malička naučiť ako správne čistiť svoje zúbky a ukázať im, že stomatologické ošetrenie nemusí byť nepríjemným zážitkom. Zároveň rodičom detí so zvýšeným rizikom vzniku zubného kazu, alebo v prípade hlbokých jamiek a rýh na stálych stoličkách, odporučíme aj pečatenie prerezaných stálych stoličiek, ako prevenciu pred zubným kazom.

  Naše adresa:
 
 Andel Elite Dental Center
  Hlohovec|R.Dilonga 1|920 01 
  Slovensko
  Ordinačné hodiny (Po-Pi):
8:00-9:00 bolesti a preventívne prehliadky
9:00-15:30 objednaní pacienti

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.
Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.
Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovémi objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

Ako sa k nám objednáte?

Objednanie sa je možné tromi spôsobmi.
Objednanie cez objednávkový formulár: po vyplnení objednávkového formuláru na našej web stránke Vás budeme kontaktovať a dohodneme detaily Vášho ošetrenia.
Telefonické objednanie a objednanie emailom: Objednať sa môžete aj telefonicky na telefónnom čísle 0948477866 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Samozrejme objednať sa môžete i osobne na adrese centra. Vaša spokojnosť, zdravé a biele zuby sú pre nás najvyššou prioritou.