Implantáty

 

shutterstock 225105196Prečo implantát?

Vylepší Váš vzľad a tým Vám dodá viacej sebavedomia pri komunikácii. 

Dodajú sebaistotu. Nebudete sa viac obávať, že Vám zubná náhrada vypadne z úst v nevhodný moment.                                                                     

Zlepšujú komfort a reč. Implantáty výrazne obmedzujú mumlanie, či mľaskanie a nevýraznú artikuláciu.                                                               

Zjednodušujú a spríjemňujú prijímanie potravy. Budete si môcť bez obáv dožičiť akékoľvek jedlo.                                                                   

Nepoškodzujú susedné zuby. Implantáty nijako nezaťažujú susedné zuby.  

Spomaľujú stratu kosti. Pri snímateľných náhradách dochádza často k nežiadúcemu ustupovaniu kosti, čo môže mať za následok uvoľnovanie i zdravých zubov.

Implantáty môžu slúžiť i ako cesta k upevneniu protézy. Niekedy sa pacienti môžu potýkať s problémom uvoľnovania protézy a v tomto prípade môžeme pomocou zavedenia dvoch až štyroch implantátov daný problém efektívne riešiť.                                                                                                                                       

Riešenie pre stratu viacerých zubov. Zubné implantáty umožňujú riešiť medzeru spôsobenú stratou zubov.

 

Prečo u nás?Bez názvu

- 10 ročný Elite záručný program. Exkluzívne u nás.

- Najkvalitnejšie imlantáty značky Astra Tech, ktoré sú jednotkou na trhu.

- Kvalita je podložená množstvom niekoľkoročných vedeckých štúdií.

- Excelentné estetické výsledky.

- Komplexné služby na jednom mieste, čím ušetríte veľa času i financií.

 

V  našej  súkromnej  zubnej  praxi  pracuje zubný lekár,  ktorý   sa  špecializuje  výhradne   na  odbor implatológie a  parodontológie. MUDr. Zdeněk Pokorný, PhD.  je   uznávaný  odborník  doma i   v zahraničí.  Pomohol   už  stovkám  pacientov  a    jeho osoba je zárukou Vašej spokojnosti a krásneho úsmevu. Poznáme niekoľko druhov implantátov z rôzneho materiálu.  Medzi  dnes asi najviac používané zubné implantáty patria  intraoseálne  implantáty,  ktoré  sú  vyrobené buď  z čistého  titánu,   alebo   z   titánovej   zliatiny.  Každý implantát sa skladá zo samotného  implantátu  a  protetickej  konštrukcie (korunka). O tom  či je vhodné zaviesť zubný implantát rozhoduje  množstvo faktorov, ktoré treba vopred vyšetriť, a keď je to potrebné tak pripraviť pacienta na samotný zákrok. Pri dodržaní pravidiel je úspešnosť pri zavedení implantátu 95%. Po zaimplantovaní  sa 8 - 12  týždňov čaká na  vhojenie implantátu do kosti a až následne sa vyrába samotná  protetická  suprakonštrukcia  (korunka).Po vyhotoveni a nalepeni korunky je pacient pravidelne pozývaný na kontrolné prehliadky a pravidelnú hygienu, ktorá je pri implantátoch veľmi dôležitá.

Ak implantát nie je vhodné zainplantovať, ponúkneme pacientovi inú možnosť nahradenia chýbajúceho zuba alebo zubov. V našom centre máme i špecialistu na zubné náhrady, korunky, mostíky a modelovanie zubov pomocou softvéru CEREC.

            shutterstock 197246237  kópia

 


 

  Naše adresa:
 
 Andel Elite Dental Center
  Hlohovec|R.Dilonga 1|920 01 
  Slovensko
  Ordinačné hodiny (Po-Pi):
8:00-9:00 bolesti a preventívne prehliadky
9:00-15:30 objednaní pacienti

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.
Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.
Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovémi objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

Ako sa k nám objednáte?

Objednanie sa je možné tromi spôsobmi.
Objednanie cez objednávkový formulár: po vyplnení objednávkového formuláru na našej web stránke Vás budeme kontaktovať a dohodneme detaily Vášho ošetrenia.
Telefonické objednanie a objednanie emailom: Objednať sa môžete aj telefonicky na telefónnom čísle 0948477866 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Samozrejme objednať sa môžete i osobne na adrese centra. Vaša spokojnosť, zdravé a biele zuby sú pre nás najvyššou prioritou.