Implantológia

MDDr. Roman Andil špecialista v protetike - protetika-zubny lekar zubna ambulancia dental center--zubna ambulancia-zubar-rekonstrukcia zubu-chybajuce zuby-zubna nahrada-zubna korunka-keramicke fazety zubna korunka implantologia

Prečo zubný implantát?

Prispieva k zlepšeniu kvality Vášho života.

Aké výhody prináša zubný implantát?

Vylepší váš vzhľad a tým vám dodá viac sebavedomia pri komunikácii.

Dodá sebaistotu. Nebudete sa viac obávať, že vám zubná náhrada vypadne z úst v nevhodnom momente.

Zlepšujú komfort a reč. Implantáty výrazne obmedzujú mumlanie či mľaskanie a nevýraznú artikuláciu.

Zjednoduší a spríjemní prijímanie potravy. Budete si môcť bez obáv dožičiť akékoľvek jedlo.

Nepoškodzuje susedné zuby. Implantáty nijako nezaťažujú susedné zuby.

Spomaľuje stratu kosti. Pri snímateľných náhradách dochádza často k nežiaducemu ustupovaniu kosti, čo môže mať za následok uvoľňovanie zdravých zubov.

Implantáty môžu slúžiť na upevnenie protézy. Niekedy sa pacienti môžu stretávať s problémom uvoľňovania protézy a v tomto prípade môžeme pomocou zavedenia dvoch až štyroch implantátov daný problém efektívne riešiť.

Riešenie pre stratu viacerých zubov. Zubné implantáty umožňujú riešiť medzeru spôsobenú stratou zubov.

 

Prečo u nás?

– 10-ročný Elite záručný program. Exkluzívne u nás.

 Najkvalitnejšie implantáty značky Astra Tech, ktoré sú jednotkou na trhu.

– Kvalita je podložená množstvom niekoľkoročných vedeckých štúdií.

– Excelentné estetické výsledky.

– Komplexné služby na jednom mieste.

 

V našej súkromnej zubnej praxi pracuje zubný lekár, ktorý sa špecializuje výhradne na odbor implatológie a parodontológie. MUDr. Zdeněk Pokorný, PhD. je uznávaný odborník doma i v zahraničí. Pomohol už stovkám pacientov a jeho osoba je zárukou vašej spokojnosti a krásneho úsmevu. Poznáme niekoľko druhov implantátov z rôzneho materiálu. Medzi dnes asi najviac používané zubné implantáty patria intraoseálne implantáty, ktoré sú vyrobené buď z čistého titánu, alebo z titánovej zliatiny. Každý implantát sa skladá zo samotného implantátu a protetickej konštrukcie (korunka). O tom, či je vhodné zaviesť zubný implantát, rozhoduje množstvo faktorov, ktoré treba vopred vyšetriť, a keď je to potrebné, pacient sa pripraví na samotný zákrok. Pri dodržaní pravidiel je úspešnosť pri zavedení implantátu 95 %. Po zaimplantovaní sa 8 – 12 týždňov čaká na vhojenie implantátu do kosti a až následne sa vyrába samotná protetická suprakonštrukcia (korunka). Po vyhotovení a nalepení korunky je pacient pravidelne pozývaný na kontrolné prehliadky a pravidelnú hygienu, ktorá je pri implantátoch veľmi dôležitá.

Ak implantát nie je vhodné zaimplantovať, ponúkneme pacientovi inú možnosť nahradenia chýbajúceho zuba alebo zubov. V našom centre máme i špecialistu na zubné náhrady, korunky, mostíky a modelovanie zubov pomocou softvéru CEREC.

 

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.

Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.

Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovému objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

 

Adresa:

R. Dilonga 1

Hlohovec | 920 01

Telefon:
Otvaracie hodiny:

8:00-9:00 bolesti

9:00-15:30 Ut, St, Pia objednaní pacienti

9:00-19:30 Po, Št objednaní pacienti

Naša stránka na Facebooku: