Ortodoncia

MUDr. Pavol Andel ml. špecialista v ortodoncii zubny lekar zubna ambulancia dental center ortodoncia -celustna operacia-vyrovnavanie zubov-strojcek na zuby- - usmev-dnimstlny neviditelny strojcek -vyrovnavanie zibov

Vysokošpecializované pracovisko poskytuje komplexnú starostlivosť pacientom s ortodontickými problémami. Každý pacient je jedinečný a také sú i jeho problémy. Preto ho vždy posudzujeme komplexne. Ošetrenie v Andel Dental Elite Center má niekoľko výhod.

Krajší úsmev s rovnými zubami

Trápia vás krivé zuby a rozhodli ste sa pre upravenie vášho úsmevu? Ste tu správne! Pri rozhodnutí podstúpiť čeľustno-ortopedickú liečbu vás dôkladne vyšetríme, nafotíme fotoaparátom pred liečbou a po liečbe, zhotovíme 2 RTG snímky (OPG, TeleRTG, RTG ruky pre stanovenie rastu pacienta), zhotovíme študijné modely a urobíme analýzu a návrh liečebného plánu.

Zdravé zuby aj pod strojčekom

Prajete si, aby zuby aj pod strojčekom zostali stále zdravé? Pri každej ortodontickej liečbe je veľmi dôležitá hygiena, na ktorú sme obzvlášť prísni, pretože fixný alebo snímateľný aparát vytvára podmienky pre rýchlejšie usadzovanie povlaku a vznik zubného kazu. Každý pacient od nás dostane pomôcky na dentálnu hygienu a podrobnú inštruktáž o tom, ako sa správne starať o zuby a o fixný alebo snímateľný aparát.

Vložte sa do rúk špičkovým odborníkom v oblasti ortodoncie

Ortodontické pracovisko v Andel Dental Elite Center je jedným z odborne najvyspelejších na Slovensku, o čom svedčí i fakt, že liečime aj operačných pacientov, ktorých v bežných ortodontických ambulanciách neošetria (pacientov so skeletálnymi vadami, u ktorých je nutnou súčasťou liečby operačný zákrok v nemocnici na oddelení maxilofaciálnej chirurgie).

Vyriešime viac ako len vyrovnanie zubov, a to na jednom mieste

Chceli by ste vyriešiť aj iné problémy ako vyrovnávanie zubov? Ak pri vstupnom vyšetrení diagnostikujeme pacientovi aj iné problémy ako ortodontické, naplánujeme mu všetky potrebné výkony tu na jednom mieste a u špičkových špecialistov. Jednoducho povedané, ortodoncia je integrovaná do kompletného plánu liečby a nie je riešená separátne. Ak pacienta pošle iný lekár len na ortodonciu, posielame tomuto lekárovi zoznam nutných zákrokov na úspešné dokončenie liečby, prípadne riešime v spolupráci s ním len tie zákroky, ktoré jeho prax pacientom neponúka.

andel-dental-strojcek-krive-zuby-vyrovnanie-zubov-pred-a-po

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.

Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.

Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovému objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

 

Opatrenia COVID-19 Máte bolesti?
Adresa:

R. Dilonga 1

Hlohovec | 920 01

Telefon:
Otvaracie hodiny:

8:00-9:00 bolesti

9:00-15:30 Ut, St, Pia objednaní pacienti

9:00-19:30 Po, Št objednaní pacienti

8:00-15:30 recepcia a objednávanie pacientov

Naša stránka na Facebooku:

Vážení pacienti/klienti,

s ohľadom na situáciu a vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pri zohľadnení súčasných poznatkov lekárskej vedy a v súlade so štandardnými postupmi na výkon prevencie, je súčasťou ošetrenia v našom zdravotníckom zariadení vykonanie antigénového testu na COVID-19  u všetkých pacientov, ktorí sa nepreukážu relevantným dokladom o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 uskutočneného maximálne 3 dni (deň testu sa započítava) pred návštevou nášho zdravotníckeho zariadenia s výnimkou osôb, ktorých aktuálny zdravotný stav si vyžaduje poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Pacienti bez relevantného dokladu o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 budú ošetrení v režime suspektných pacientov alebo budú objednaní na ošetrenie až po skončení mimoriadnej situácie súvisiacej s ochorením COVID-19 v SR.

Objednať sa na AG test na COVID-19

Veríme, že zodpovedným prístupom nás všetkých a rešpektovaním prijatých opatrení prispejeme k ochrane zdravia a životov a eliminácii masívneho šírenia ochorenia COVID-19. Test je momentálne možné urobiť iba výterom z nosohltanu, nakoľko prišlo ku krátkodobému výpadku krvných testov na trhu.

 

FAQ

Akýkoľvek test a je jedno či antigénový alebo PCR, v zásade už pár hodín od jeho vyhodnotenia, nemusí byť platný, pretože ste sa už medzitým mohli nakaziť a infekcia sa mohla dostať do štádia, ktoré ohrozuje Vaše okolie. Preto už po 3 dňoch potrebujeme znovu skontrolovať zdravotný stav pacienta.

Robíme všetko čo je v našich silách aby sme Vás i Vaše okolie ochránili pred možnou nákazou. Je to pre nás ťažšia cesta ako testy nevyžadovať, no je v súlade s našimi hodnotami a presvedčením . Ak Vám je táto procedúra nepríjemná, odporúčame preobjednanie sa na čas, kedy sa pandemická situácia na Slovensku zmení. Sme zubné centrum a nedokážeme ošetriť pacienta s rúškom na tvári a ani zo vzdialenosti 2m, preto takto najlepšie ochránime vás, našich zamestnancov i rodinných príslušníkov.

V zásade vždy  pri zubnom ošetrení, picháme anestéziu od bolesti a pacienti s ňou nemajú problém. Odobratie vzorky na antigénový test je bezbolestné a menej nepríjemné ako pichnutie anestézy. Vieme ponúknuť aj možnosť krvných testov.

Deti môžu byť potenciálnymi nosičmi vírusu. Štát ich vyčlenil z celoštátneho testovania kvôli dôvodom, ktoré nemajú nič dočinenia s odbornosťou. My sme už zachytili pozitívne 3 ročné dieťa a keby sme také dieťa ošetrili v ambulancii tesne pred vami, Vaše deti by sa mohli nakaziť. Pre nás je Vaša bezpečnosť prvoradá.

Áno, takýto test u nás platí 3 dni.

Áno, naše testy sú certifikované a doklad o výsledku platí pri celoštátnom testovaní.

Áno, deťom robíme test z krvi. Táto možnosť je tu i pre dospalých pacientov.