Ortodoncia

MUDr. Pavol Andel ml. špecialista v ortodoncii zubny lekar zubna ambulancia dental center ortodoncia -celustna operacia-vyrovnavanie zubov-strojcek na zuby- - usmev-dnimstlny neviditelny strojcek -vyrovnavanie zibov

Vysokošpecializované pracovisko poskytuje komplexnú starostlivosť pacientom s ortodontickými problémami. Každý pacient je jedinečný a také sú i jeho problémy. Preto ho vždy posudzujeme komplexne. Ošetrenie v Andel Dental Elite Center má niekoľko výhod.

Krajší úsmev s rovnými zubami

Trápia vás krivé zuby a rozhodli ste sa pre upravenie vášho úsmevu? Ste tu správne! Pri rozhodnutí podstúpiť čeľustno-ortopedickú liečbu vás dôkladne vyšetríme, nafotíme fotoaparátom pred liečbou a po liečbe, zhotovíme 2 RTG snímky (OPG, TeleRTG, RTG ruky pre stanovenie rastu pacienta), zhotovíme študijné modely a urobíme analýzu a návrh liečebného plánu.

Zdravé zuby aj pod strojčekom

Prajete si, aby zuby aj pod strojčekom zostali stále zdravé? Pri každej ortodontickej liečbe je veľmi dôležitá hygiena, na ktorú sme obzvlášť prísni, pretože fixný alebo snímateľný aparát vytvára podmienky pre rýchlejšie usadzovanie povlaku a vznik zubného kazu. Každý pacient od nás dostane pomôcky na dentálnu hygienu a podrobnú inštruktáž o tom, ako sa správne starať o zuby a o fixný alebo snímateľný aparát.

Vložte sa do rúk špičkovým odborníkom v oblasti ortodoncie

Ortodontické pracovisko v Andel Dental Elite Center je jedným z odborne najvyspelejších na Slovensku, o čom svedčí i fakt, že liečime aj operačných pacientov, ktorých v bežných ortodontických ambulanciách neošetria (pacientov so skeletálnymi vadami, u ktorých je nutnou súčasťou liečby operačný zákrok v nemocnici na oddelení maxilofaciálnej chirurgie).

Vyriešime viac ako len vyrovnanie zubov, a to na jednom mieste

Chceli by ste vyriešiť aj iné problémy ako vyrovnávanie zubov? Ak pri vstupnom vyšetrení diagnostikujeme pacientovi aj iné problémy ako ortodontické, naplánujeme mu všetky potrebné výkony tu na jednom mieste a u špičkových špecialistov. Jednoducho povedané, ortodoncia je integrovaná do kompletného plánu liečby a nie je riešená separátne. Ak pacienta pošle iný lekár len na ortodonciu, posielame tomuto lekárovi zoznam nutných zákrokov na úspešné dokončenie liečby, prípadne riešime v spolupráci s ním len tie zákroky, ktoré jeho prax pacientom neponúka.

andel-dental-strojcek-krive-zuby-vyrovnanie-zubov-pred-a-po

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.

Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.

Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovému objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

 

Adresa:

R. Dilonga 1

Hlohovec | 920 01

Telefon:
Otvaracie hodiny:

8:00-9:00 bolesti

9:00-15:30 Ut, St, Pia objednaní pacienti

9:00-19:30 Po, Št objednaní pacienti

Naša stránka na Facebooku: