Dentálna hygiena

Andel Elite dental center Hlohovec -mikroskop-bezbolestne osetrenie zubov -zubna ambulancia-zubari - dentalna hygiena - biele zuby-ciste zuby- cistenie zubov

Túžite mať biele, zdravé a čisté zuby? Spoľahnite sa na nás.

Precíznosť je to, čo je v našom hygienickom programe prioritou. Čo znamená precíznosť v oblasti hygieny?

Dokonalé odstránenie zubného kameňa

Veľa pacientov k nám prichádza s názorom, že stačí použitie Airflow ošetrenia. Je to mylná domnienka, nakoľko pred samotným použitím systému Airflow, musíme dbať na dokonalé odstránenie tvrdého zubného kameňa. Inak by sme to mohli prirovnať k pastovaniu a lešteniu zablateného auta. Airflow je len forma leštenia zubov, pri ktorej sa dá odstrániť len mäkký zubný plak a pigmentácie (farebné škvrny). K dokonalému odstráneniu zubného kameňa patrí i jeho odstránenie pod okrajom ďasna. Je to vec, ktorú si pacient sám skontrolovať nevie a ak to urobené nebolo, baktérie usadené v tých to miestach vedia v budúcnosti napáchať veľa škody.

Čistenie zubov ultrazvukom

Ide tiež o doplňujúcu metódu, no samostatne nezmôže nič. Je dôležité dočistit zuby i ručnými nástrojmi, pretože aj keď ultrazvuk naruší nánosy zubného kameňa, neodstráni ho do hladka. Je to ako keby sme príjazdovú cestu odhŕňali iba rúčkou z lopaty. Narušíme vrstvu snehu, no chodník dokonale neodhrnieme.

TIP: Ako si správne vyčistiť zuby

Správna technika čistenie zubov, správny výber dentálnych pomôcok je tou najdôležitejšou vecou, ktorú vás v našom hygienickom programe naučíme tak, aby ste si v pohodlí domova mohli opätovne vychutnávať pocit krásnych čistých zubov a aby sa vám opätovne nezačal vytvárať nános zubného kameňa a povlaku.

Veľmi dôležité sú pre nás deti, ktoré sa snažíme už od malička naučiť ako správne čistiť svoje zúbky a ukázať im, že stomatologické ošetrenie nemusí byť nepríjemným zážitkom. Zároveň rodičom detí so zvýšeným rizikom vzniku zubného kazu, alebo v prípade hlbokých jamiek a rýh na stálych stoličkách, odporučíme aj pečatenie prerezaných stálych stoličiek, ako prevenciu pred zubným kazom.

 

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.

Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.

Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovému objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

 

Adresa:

R. Dilonga 1

Hlohovec | 920 01

Telefon:
Otvaracie hodiny:

8:00-9:00 bolesti

9:00-15:30 Ut, St, Pia objednaní pacienti

9:00-19:30 Po, Št objednaní pacienti

Naša stránka na Facebooku: