Viac ako 450
spokojných pacientov
týždenne

Tím 13 lekárov,
19 zdravotných sestier
a 5 dentálnych hygienikov

14 príjemných
a plne špecializovaných
ambulancií

3 ambulancie pre
našich najdôležitejších
malých pacientov

Zelená klinika s kompostom,
zelenými strechami
a rozložiteľnými pohárikmi

Vitajte v Andel Elite Dental Center

Play video

Náš špičkový tím

MUDr. Pavol Andel

špecialista v ortodoncii
MUDr. Pavol Andel st. -odborná zubná ambulancia-zubny lekar zubna ambulancia -dental center-zubar

MUDr. Pavol Andel st.

záchovná stomatológia
MDDr. Roman Andil špecialista v protetike - protetika-zubny lekar zubna ambulancia dental center--zubna ambulancia-zubar-rekonstrukcia zubu-chybajuce zuby-zubna nahrada-zubna korunka-keramicke fazety

MDDr. Roman Andil

vedúci lekár
Špecialista v protetike
MUDr. Zdeněk Pokorný, PhD. - stomatochirurg-zubar-zubna ambulancia-zubna chirurgia-zubar

MUDr. Zdeněk Pokorný, PhD.

špecialista v implantológii
MDDr. Sylvia Rafayová špecialista v pedostomatológii-zubna ambulancia-zubarka-zubne lekarstvo- detsky zubar-detska zubarka-detske zubky

MDDr. Sylvia Gáliková

špecialista v pedostomatológii

MDDr. Andrea Hrončeková

špecialista v pedostomatológii
MDDr. Ivona Krajcovičová - špecialista v endodoncii-zubny lekar zubna ambulancia dental center-pokazeny zub-zubny kaz-oprava zubu-zachrana zubov

MDDr. Ivona Mendel

špecialista v endodoncii

MDDr. Milan Cetkovský

špecialista v endodoncii
Spoznať všetkých

Ako sa k nám dostanete?

Adresa

R. Dilonga 1
Hlohovec | 920 01

Ordinačné hodiny

8:00 – 9:00 Bolesti
8:00 – 15:30 ST, Št, Pia objednaní pacienti
8:00 – 19.30 Pon, Ut objednaní pacienti

A začiatok cesty k zdravým a bielym
zubom máte za sebou.

Chcete vedieť o všetkých
našich novinkách?
Zostaňte s nami v kontakte!

  Vážení pacienti/klienti,

  s ohľadom na situáciu a vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pri zohľadnení súčasných poznatkov lekárskej vedy a v súlade so štandardnými postupmi na výkon prevencie, je súčasťou ošetrenia v našom zdravotníckom zariadení vykonanie antigénového testu na COVID-19  u všetkých pacientov, ktorí sa nepreukážu relevantným dokladom o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 uskutočneného maximálne 7 dní (deň testu sa započítava) pred návštevou nášho zdravotníckeho zariadenia s výnimkou osôb, ktorých aktuálny zdravotný stav si vyžaduje poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Pacienti bez relevantného dokladu o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 budú ošetrení v režime suspektných pacientov alebo budú objednaní na ošetrenie až po skončení mimoriadnej situácie súvisiacej s ochorením COVID-19 v SR.

  Objednať sa na AG test na COVID-19

  Veríme, že zodpovedným prístupom nás všetkých a rešpektovaním prijatých opatrení prispejeme k ochrane zdravia a životov a eliminácii masívneho šírenia ochorenia COVID-19.

  FAQ

  Akýkoľvek test a je jedno či antigénový alebo PCR, v zásade už pár hodín od jeho vyhodnotenia, nemusí byť platný, pretože ste sa už medzitým mohli nakaziť a infekcia sa mohla dostať do štádia, ktoré ohrozuje Vaše okolie. Preto už po 7 dňoch potrebujeme znovu skontrolovať zdravotný stav pacienta.

  Robíme všetko čo je v našich silách aby sme Vás i Vaše okolie ochránili pred možnou nákazou. Je to pre nás ťažšia cesta ako testy nevyžadovať, no je v súlade s našimi hodnotami a presvedčením . Ak Vám je táto procedúra nepríjemná, odporúčame preobjednanie sa na čas, kedy sa pandemická situácia na Slovensku zmení. Sme zubné centrum a nedokážeme ošetriť pacienta s rúškom na tvári a ani zo vzdialenosti 2m, preto takto najlepšie ochránime vás, našich zamestnancov i rodinných príslušníkov.

  V zásade vždy  pri zubnom ošetrení, picháme anestéziu od bolesti a pacienti s ňou nemajú problém. Odobratie vzorky na antigénový test je bezbolestné a menej nepríjemné ako pichnutie anestézy. Vieme ponúknuť aj možnosť krvných testov.

  Deti do 12 rokov test nepotrebujú. Testom, nie starším ako 3 dni sa musí preukázať doprovod dieťaťa. (Výnimkou môže byť ambulancia dentálnej hygieny, ak hygienik nie je ešte chránený druhou dávkou vakcíny).

  Áno, takýto test u nás platí 3 dni.

  Áno, naše testy sú certifikované a doklad o výsledku platí pri celoštátnom testovaní.

  Áno, deťom robíme test z krvi. Táto možnosť je tu i pre dospelých pacientov.