Naša filozofia

nasafilozofiaV čom je naša filozofia iná a unikátna? Problém pacienta neriešime jednotlivo a separátne. U nás sa nestane, že Vám pomôžeme s jedným problémom a o pár dní prídete s ďaľším. Vždy máme načrtnutý celkový cieľ, ktorý chceme dosiahnuť. Sú ním krásne, zdravé a biele zuby, ktoré sa už nikdy nebudete báť ukázať a pri dobrej starostlivosti o dentálnu hygienu už ani nebudete potrebovať ďaľšie ošetrenia.  Na základe pozorného vnímania Vás, Vašich problémov, starostí, obáv či želaní navrhneme optimálny liečebný plán, predstavíme Vám ho, prekonzultujeme a už je iba na Vás, či prejde do fázy realizácie alebo nie.


Pri práci dodržiavame niekoľo princípov:

1. Deti sú najdôležitejší ľudia na svete.
2. Pacientov ošetrujeme bezbolestne.
3. Náš personál je vždy priateľský, ústretový a ochotný pomôcť za každých okolností.
4. Na ošetrenie sa vždy dostanete špecialistovi, ktorý je zárukou toho, že ste v dobrých rukách.
5. Ak vstúpite so nášho systému dentálnej hygieny, máte záruku, že sa vyhnete v budúcnosti ďaľším problémom
6. Pacientov nielen liečime, ale i vzdelávame. Učíme ako sa ochoreniam chrupu vyhnúť a nie ako ich potom liečiť.
7. Robíme vždy všetko preto, aby sme zub zachránili.

  Naše adresa:
 
 Andel Elite Dental Center
  Hlohovec|R.Dilonga 1|920 01 
  Slovensko
  Ordinačné hodiny (Po-Pi):
8:00-9:00 bolesti a preventívne prehliadky
9:00-15:30 objednaní pacienti

Ako sa k nám dostanete?

Súkromné zubné centrum sa nachádza priamo pod mostom, ktorý vedie cez rieku Váh a je hlavnou dopravnou tepnou.
Autom zo smeru Bratislava: Z dialnice D1 zídite výjazdom na Hlohovec. Pokračujte po ceste 513. Po prejdení mosta cez rieku Váh prídete ku kruhovému objazdu, kde zvolíte prvú obočku vpravo. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po ďaľších 200 metroch dorazíte do cieľa.  A začiatok cesty k zdravým a bielym zubom máte sa sebou.
Autom zo smeru Nitra:  Po príjazde do Hlohovca pokračujte rovno po hlavnej ceste, až kým neprídete ku k druhému kruhovémi objazdu pred mostom cez rieku Váh. Tu zvoľte tretiu odbočku a pokračujte po hlavnej ceste. Po 400 metroch na križovatke tvaru T odbočte vpravo a po 200 metroch prídete k súkromnému zubnému centru.

Ako sa k nám objednáte?

Objednanie sa je možné tromi spôsobmi.
Objednanie cez objednávkový formulár: po vyplnení objednávkového formuláru na našej web stránke Vás budeme kontaktovať a dohodneme detaily Vášho ošetrenia.
Telefonické objednanie a objednanie emailom: Objednať sa môžete aj telefonicky na telefónnom čísle 0948477866 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Samozrejme objednať sa môžete i osobne na adrese centra. Vaša spokojnosť, zdravé a biele zuby sú pre nás najvyššou prioritou.