Referencie pacientov

Mám viacero pozitívnych skúseností s vašim centrom, chcem sa vyjadriť hlavne k dentálnej hygiene u Petry Hircovej. Zlaté ruky, zlaté srdce, milý prístup k mojim možno trochu špecifickým potrebám. Počas celého ošetrenia príjemná atmosféra, takmer vôbec si neuvedomujem kde vlastne som :). A to som si keď som tam bol prvý krát myslel, že hodinu v kresle nevydržím, že sa budem báť lebo neviem úplne presne čo ma čaká. Teraz viem že k vám budem chodiť bez obáv, s radosťou. Peter Páleník /Facebook (6.1.2018)
Dnes som zažila niečo super na návštevu na klinike nezabudnem taký prístup k deťom som ešte nezažila. Pani zubárky z Piešťan poniektoré mali by ste ísť na školenie sem ako sa správa k deťom čo sa boja. Dnes dokázali skoro nemožné môj syn bez problémov sadol do kresla a otvoril ústa. Čo u nás v Piešťanoch nedokázali. Ďakujem celému kolektívu Andel, ste super Marcela Babacova / Facebook (5.2.2018)
Môj synáčik je veľmi náročný pacient, ale u Vás to zvládol perfektne vďaka Dr. Rafayovej, ďakujeme Lenka Poláčeková / Facebook (15.2.2018)
Ďakujeme pani doktorke Rafayovej a jej sestričke za úžasný prístup. Zúbky opravujeme už iba s úsmevom. (Laura 6r. a šťastná mama) Anna Jakubíková / Facebook (21.2.2018)
Sedím a čakám na zubné ošetrenie. Prichádza príjemná mladá žena: “Nech sa páči.” Usadí ma do zubárskeho kresla a začne mi podrobne vysvetľovať, čo ma dnes čaká - dva hlboké kazy a možno aj vyťahovanie nervov. Uistí ma, že sa nemusím báť, nebudem nič cítiť. Nasleduje injekcia na umŕtvenie a otázka: “Aká je vaša obľúbená hudba?” “Queen,” odpovedám…. Do zvukov Bohemian rapsody sa mieša zubárska vŕtačka. Mám šťastie, kaz neprenikol až k nervu, tak zub sa môže zaplombovať. Jeden hotový, ide sa na druhý. Hudba z Flash Gordon a znovu vŕtačka. Naozaj nič nebolí! “Ešte chvíľku vydržte, “ vraví pani doktorka. Hotovo! “We are the champions…” spieva Freddie Mercury. Aké symbolické… Nakoniec mi pani doktorka vysvetlí a na monitore na fotkách ukáže, ako to celé prebiehalo…. SCIENCE FICTION??? Nie, moja dnešná návšteva Andel Dental Elite Center. Robíte to skvele! Ďakujem! Adriana Mlynská / Facebook (26. 9. 2016)
Ďakujeme za úžasný prístup pani doktorky Rafayovej, ktorá viac krát ošetrovala nášho autistického syna. Ste jedna z mála súkromných kliník kde skutočne dbajú aj na potreby malých pacientov so špeciálnymi potrebami. Veľká vďaka. Barborka Lokšenincová / Facebook (9.9.2018)
Bola som zatiaľ len raz no MAXimálna spokojnosť. Zlomená osmička poriadne vytrhnutá ani neviem kedy. Platba za kvalitu Sisa / Facebook (6.6.2017)
Týmto by som sa chcela poďakovať, celému tímu lekárov a sestričiek...odvádzate skvelú prácu. Naozaj môžem potvrdiť skvelý prístup k deťom, či počas ošetrenia aj počas dentálnej hygieny. Môžem len doporučiť vysokú úroveň z hľadiska kvality výkonu, ale aj osobného prístupu ku každému pacientovi. Jana Mišovičová / Facebook (22.6.2016)
Navštevujem stomatologickú kliniku Andel Dental Elite Center od januára roku 2016 na odporúčanie mojich známych, a tak ako bola mne táto klinika odporučená, tak ju vrelo odporúčam ďalej všetkým, ktorí majú problémy so zubami, ale aj tým, ktorí nechcú mať problémy so zubami. Je tu zabezpečená špičková, profesionálna starostlivosť, profesionálny a milý prístup celého personálu a hlavne perfektne odvedená práca na vysokej profesionálnej úrovni, že je radosť pozrieť sa do zrkadla na vlastné zuby. Túto kliniku navštevuje aj moja manželka a syn a nemôžeme povedať nič iné len ĎAKUJEME!!! Pavol Zverbík / Facebook (8.8.2016)
Veľmi super prístup a hlavne čo sa týka detí :) Al / Facebook (11.8.2017)
Veľmi pekne ďakujem za úžasny prístup všetkých sestričk a doktorov. Odporúčam všetkým, ktorý sa rozhodujú mať strojček, aby navštívili vaše centrum. Vysoká úroveň a odbornosť. Aj keď ošetrenia nie sú najlacnejšie, oplatí sa investovať :-) Ďakujem za všetko. Lucia Kristekova / Facebook (8.8.2016)
Do tohto centra chodíme celá rodina. Majú nielen výborný prístup, ale aj veľmi kvalitných odborníkov. Naša malá sa na návštevu zubára vždy veľmi teší ;-) Jednoznačne odporúčam. Miloš Košťál / Facebook (16.6.2016)
Skvelý prístup lekárov i sestričiek. Moje deti zúbky nebolievajú, v centre im zúbky včas ošetria a deti tam chodia bez stresu, strachu a tešia sa na pani doktorku. Podľa môjho názoru klinika na vysokej úrovni s najnovšími poznatkami a odborníkmi. Alena Mozolová Kačalová / Facebook (11.7.2016)
Ste top. Odporúčam úžastný prístup, skvelý personál .Starostlivosť na vysokej úrovni. Chodime k Vám s malou a fakt super. Inde by neotvorila ani len pusu. Dominika Kabarcová Kolenova / Facebook (1.7.216)
Ďakujem! Môžem len odporúčať! Pripadal som si ako Alica v krajine zázrakov. Milý a zdvorilý personál. Príjemné prostredie. Neskutočne úžasný prístup k pacientovi. Presné dodržiavanie dohodnutých časových termínov. Timotej Husár / Facebook (30.9.2016)
Ďakujeme za skvelú prácu pánovi doktorovi Adamovi Mikušovi a jeho sestričke Adrike Bardiovskej ste skvelí tím a sme radi, že navštevujeme vašu ambulanciu. Marianna Haršániová Fabušová / Facebook (6.3.2017)
Perfektný prístup k malým deťom, dnes sme boli, trhali nám zúbky so super pani doktorkou a sestričkou sme to zvládli. Odporúčam. Lenka Kociskova/ Facebook (14.6.2016)
Príjemné prostredie a vysoko profesionálny a ľudský prístup lekárov a sestričiek nedovoľujú, aby strach vstúpil s pacientom do ordinácie. ĎAKUJEM za starostlivosť a vrele odporúčam každému, kto má svoje zuby rád. Alena Zelenicka / Facebook (1.6.2106)
Už dlhé roky vysoko profesionálna dentálna starostlivosť, krásny ľudský prístup ....vďaka celému tímu. Ada Gubrická / Facebook (15.2.2017)
Chodíme k Vám celá rodina, sme veľmi spokojní. Super prístup, milý personál. Mala som veľké problémy so zubami a všetci sú veľmi ochotní riešiť to a nie hneď len vytrhnúť zuby. Všetkým túto kliniku doporučujem. Tatiana Gaňová / Facebook (29.6.2016)
Profesionalita na tej najvyššej úrovni mile sestričky, odborný prístup lekára, špičkové vybavenie ambulancie. Nikoleta Nikodemová / Facebook (22.6.2016)
Ďakujem krásne Adamovi Mikušovi za prvotnú konzultáciu a odporúčanie na túto super kliniku a MDDr. Dominike Halajovej a jej sestričke za úžasný prístup, profesionálny výkon a hlavne záchranu zúbku, ktorý mi chcel iný stomatológ extrahovat. Úžasní personál, klinika ;). Určite odporúčam Ivka Gugová Nižňanská / Facebook (10.3.2015)
Vysoko odborné dentálne centrum s ľudským prístupom k pacientom. Oplatí sa sem chodiť až z Lučenca. Všetkým odporúčam. Henrieta Matuskova / Facebook (14.3.2016)
S takýmto super prístupom sa človek len tak ľahko v dnešnej dobe nestretne :-) určite odporúčam! Z návštevy zubára sa stala príjemná záležitosť ... Ďakujem Robo Eres / Facebook (1.7.2016)
Som veľmi spokojný s prístupom a ošetrovaním zubov od Dr. Andila. Je to profesionál v odbore protetiky. Marian Pocuch / Facebook (22.4.2017)
Príjemné prostredie a aj prístup pri vyšetrení. Odporúčam. Monika Gulova / Facebook (21.6.2016)
Niet čo dodať- service excellance! Jana Barusová / Facebook (26.11.2016)
Najlepší prístup k deťom. Veronika Wewe Sedláčeková / Facebook (11.8.2016)
Veľmi milý personál a vysoká profesionalita. Ďakujeme . Odporúčam. Andrea Adamcova / Facebook (31.12.2016)
Čistí profesionáli. Vo všetkom: prístup k pacientom, práca, komunikácia, čistota, radosť tam chodiť. Zuzana Bilaničová / Facebook (8.9.2016)
Príkladný prístup k zákazníkovi. Keby všetci podnikatelia taký mali... Po návšteve odchádzam s úsmevom, nie s traumou, a aj moje deti! Miroslav Bilanič / Facebook (8.9.2016)
Absolútne spokojný som. Nemám čo dodať. Super. :) Všetkých odporúčam. Miroslav Gajdošík / Facebook (2.5.2105)
Super, skvelý prístup. Veronika Kovačičová / Facebook (5.5.2016)
Jednoznačne skvelý prístup. K zubárovi som chodila vždy so strachom. Odkedy chodím do Andel Center, tak mi už ani nenapadne mať obavy Zuzana Vlková Pallayová / Facebook (4.1.2015)
Spokojnosť Dan Andreansky / Facebook (14.6.216)
TOP Va / Facebook (8.6.2017)
Moja dnešná skúsenosť na tejto klinike je skvelá. Veľmi ďakujem pani doktorke za pomoc pri akútnej bolesti zuba. Prístup a technické vybavenie ma dnes presvedčili, že je čas riešiť moje dentálne problémy práve tu takže som si hneď aj dohodol termín. Chcel by som odkázať každému, kto sa bojí zubára či odkladá svoje problémy so zubami, skúste práve túto kliniku a budete spokojný, tak ako ja dnes. Verím, že i moje ďalšie návštevy budú 5* a čoskoro budem žiariť krásnym úsmevom. Matej Simoncic / Google
Nevedela som že návšteva zubára môže byt tak príjemná. Profesionálny prístup od recepcie až po sestričky a samotných zubárov. Pohodlie pacienta jednoznačne TOP priorita. Inde už nepôjdem. Martina Predajňová / Google
Som pacientkou tejto kliniky už viac ako 5 rokov a páči sa mi ako toto pracovisko neustále napreduje, nielen čo sa komplexnej starostlivosti a technológii týka, ale aj osobného a priateľského prístupu celého tímu. Odporúčam každému :) Soňa Tepalová / Google
Výborná starostlivosť o pacienta/klienta. Po návšteve centra ma už neoblieva pot pri pomyslení na návštevu zubára. Vrelo odporúčam. Dada Dadova / Google
Veľmi milý a ochotný personál, príjemné prostredie, vynikajúca odborná starostlivosť a profesionálny prístup. Jevgenij Dynnikov / Google
Super starostlivosť a dokonca aj výborná káva v kaviarni Marta Trnkova / Google
Chodím pravidelne na hygienu. Prijemne prostredie, profesionálny prístup, môžem odporučiť. Ján Baracka / Google
I was a patient of this dental center several times, always leaving happy. Dental hyghiene was very detail oriented and patience of Mr. Kramarik with patients was extraordinary, also when I was told how to brush my teeth and what I am doing wrong. I recommend this dental center. Tomáš Lacika/ Google

Ako sa k nám dostanete?

Adresa

R. Dilonga 1
Hlohovec | 920 01

Ordinačné hodiny

8:00 – 9:00 Bolesti
8:00 – 15:30 ST, Št, Pia objednaní pacienti
8:00 – 19.30 Pon, Ut objednaní pacienti

A začiatok cesty k zdravým a bielym
zubom máte za sebou.

Chcete vedieť o všetkých
našich novinkách?
Zostaňte s nami v kontakte!

  Vážení pacienti/klienti,

  s ohľadom na situáciu a vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pri zohľadnení súčasných poznatkov lekárskej vedy a v súlade so štandardnými postupmi na výkon prevencie, je súčasťou ošetrenia v našom zdravotníckom zariadení vykonanie antigénového testu na COVID-19  u všetkých pacientov, ktorí sa nepreukážu relevantným dokladom o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 uskutočneného maximálne 7 dní (deň testu sa započítava) pred návštevou nášho zdravotníckeho zariadenia s výnimkou osôb, ktorých aktuálny zdravotný stav si vyžaduje poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Pacienti bez relevantného dokladu o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 budú ošetrení v režime suspektných pacientov alebo budú objednaní na ošetrenie až po skončení mimoriadnej situácie súvisiacej s ochorením COVID-19 v SR.

  Objednať sa na AG test na COVID-19

  Veríme, že zodpovedným prístupom nás všetkých a rešpektovaním prijatých opatrení prispejeme k ochrane zdravia a životov a eliminácii masívneho šírenia ochorenia COVID-19.

  FAQ

  Akýkoľvek test a je jedno či antigénový alebo PCR, v zásade už pár hodín od jeho vyhodnotenia, nemusí byť platný, pretože ste sa už medzitým mohli nakaziť a infekcia sa mohla dostať do štádia, ktoré ohrozuje Vaše okolie. Preto už po 7 dňoch potrebujeme znovu skontrolovať zdravotný stav pacienta.

  Robíme všetko čo je v našich silách aby sme Vás i Vaše okolie ochránili pred možnou nákazou. Je to pre nás ťažšia cesta ako testy nevyžadovať, no je v súlade s našimi hodnotami a presvedčením . Ak Vám je táto procedúra nepríjemná, odporúčame preobjednanie sa na čas, kedy sa pandemická situácia na Slovensku zmení. Sme zubné centrum a nedokážeme ošetriť pacienta s rúškom na tvári a ani zo vzdialenosti 2m, preto takto najlepšie ochránime vás, našich zamestnancov i rodinných príslušníkov.

  V zásade vždy  pri zubnom ošetrení, picháme anestéziu od bolesti a pacienti s ňou nemajú problém. Odobratie vzorky na antigénový test je bezbolestné a menej nepríjemné ako pichnutie anestézy. Vieme ponúknuť aj možnosť krvných testov.

  Deti do 12 rokov test nepotrebujú. Testom, nie starším ako 3 dni sa musí preukázať doprovod dieťaťa. (Výnimkou môže byť ambulancia dentálnej hygieny, ak hygienik nie je ešte chránený druhou dávkou vakcíny).

  Áno, takýto test u nás platí 3 dni.

  Áno, naše testy sú certifikované a doklad o výsledku platí pri celoštátnom testovaní.

  Áno, deťom robíme test z krvi. Táto možnosť je tu i pre dospelých pacientov.