Strojčeky

Každý pacient je jedinečný a také sú i jeho problémy. Preto ho vždy posudzujeme komplexne a individuálne. Ošetrenie v Andel Dental Elite Center má niekoľko výhod.

Krajší úsmev s rovnými zubami

Trápia vás krivé zuby a rozhodli ste sa pre upravenie vášho úsmevu? Ste tu správne! Zuby vieme vyrovnávať v každom veku.  Technologický pokrok je vidieť aj zubnom lekárstve, našim pacientom preto ponúkame najmodernejšie spôsoby liečby, 3D skenovanie, vizualizáciu a plánovanie posunu zubov.

Zdravé zuby aj pod strojčekom

Prajete si, aby zuby aj pod strojčekom zostali stále zdravé? Pri každej ortodontickej liečbe je veľmi dôležitá hygiena, na ktorú sme obzvlášť prísni, pretože fixný alebo snímateľný aparát vytvára podmienky pre rýchlejšie usadzovanie povlaku. Každý pacient od nás dostane pomôcky na dentálnu hygienu a podrobnú inštruktáž o tom, ako sa správne starať o svoje zuby a strojček.

Veľkou výhodou neviditeľného strojčeka je možnosť kedykoľvek ho zložiť a znova nasadiť. Hygiena je oveľa jednoduchšia, zuby umývate ako bez strojčeka. Jedinou nástrahou sú sladené a kyslé nápoje, ktoré je potrebné počas liečby neviditeľným strojčekom obmedziť.

Vložte sa do rúk špičkovým odborníkom v oblasti ortodoncie

Ortodontické pracovisko v Andel Dental Elite Center je jedným z odborne najvyspelejších na Slovensku, o čom svedčí i fakt, že liečime aj operačných pacientov, ktorých v bežných ortodontických ambulanciách neošetria (pacientov so skeletálnymi vadami, u ktorých je nutnou súčasťou liečby operačný zákrok v nemocnici na oddelení maxilofaciálnej chirurgie).

Vyriešime viac ako len vyrovnanie zubov, a to na jednom mieste

Chceli by ste vyriešiť aj iné problémy ako vyrovnávanie zubov? Ak pri vstupnom vyšetrení diagnostikujeme pacientovi aj iné ťažkosti, ako ortodontické, vieme naplánovať všetky potrebné výkony u našich špecialistov, všetko pod jednou strechou. Jednoducho povedané, ortodoncia je integrovaná do kompletného plánu liečby a nie je riešená separátne. Ak pacienta odošle iný lekár, len na ortodonciu, ošetrujúcemu lekárovi posielame lekársku správu – zoznam nutných zákrokov na úspešné dokončenie liečby. V prípade ak určité zákroky jeho prax pacientom neponúka, radi pomôžeme.

Ako sa k nám dostanete?

Adresa

R. Dilonga 1
Hlohovec | 920 01

Ordinačné hodiny

8:00 – 9:00 Bolesti
8:00 – 15:30 ST, Št, Pia objednaní pacienti
8:00 – 19.30 Pon, Ut objednaní pacienti

A začiatok cesty k zdravým a bielym
zubom máte za sebou.

Chcete vedieť o všetkých
našich novinkách?
Zostaňte s nami v kontakte!

  Vážení pacienti/klienti,

  s ohľadom na situáciu a vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pri zohľadnení súčasných poznatkov lekárskej vedy a v súlade so štandardnými postupmi na výkon prevencie, je súčasťou ošetrenia v našom zdravotníckom zariadení vykonanie antigénového testu na COVID-19  u všetkých pacientov, ktorí sa nepreukážu relevantným dokladom o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 uskutočneného maximálne 7 dní (deň testu sa započítava) pred návštevou nášho zdravotníckeho zariadenia s výnimkou osôb, ktorých aktuálny zdravotný stav si vyžaduje poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Pacienti bez relevantného dokladu o negatívnom výsledku RT-PCR alebo antigénového testu na COVID-19 budú ošetrení v režime suspektných pacientov alebo budú objednaní na ošetrenie až po skončení mimoriadnej situácie súvisiacej s ochorením COVID-19 v SR.

  Objednať sa na AG test na COVID-19

  Veríme, že zodpovedným prístupom nás všetkých a rešpektovaním prijatých opatrení prispejeme k ochrane zdravia a životov a eliminácii masívneho šírenia ochorenia COVID-19.

  FAQ

  Akýkoľvek test a je jedno či antigénový alebo PCR, v zásade už pár hodín od jeho vyhodnotenia, nemusí byť platný, pretože ste sa už medzitým mohli nakaziť a infekcia sa mohla dostať do štádia, ktoré ohrozuje Vaše okolie. Preto už po 7 dňoch potrebujeme znovu skontrolovať zdravotný stav pacienta.

  Robíme všetko čo je v našich silách aby sme Vás i Vaše okolie ochránili pred možnou nákazou. Je to pre nás ťažšia cesta ako testy nevyžadovať, no je v súlade s našimi hodnotami a presvedčením . Ak Vám je táto procedúra nepríjemná, odporúčame preobjednanie sa na čas, kedy sa pandemická situácia na Slovensku zmení. Sme zubné centrum a nedokážeme ošetriť pacienta s rúškom na tvári a ani zo vzdialenosti 2m, preto takto najlepšie ochránime vás, našich zamestnancov i rodinných príslušníkov.

  V zásade vždy  pri zubnom ošetrení, picháme anestéziu od bolesti a pacienti s ňou nemajú problém. Odobratie vzorky na antigénový test je bezbolestné a menej nepríjemné ako pichnutie anestézy. Vieme ponúknuť aj možnosť krvných testov.

  Deti do 12 rokov test nepotrebujú. Testom, nie starším ako 3 dni sa musí preukázať doprovod dieťaťa. (Výnimkou môže byť ambulancia dentálnej hygieny, ak hygienik nie je ešte chránený druhou dávkou vakcíny).

  Áno, takýto test u nás platí 3 dni.

  Áno, naše testy sú certifikované a doklad o výsledku platí pri celoštátnom testovaní.

  Áno, deťom robíme test z krvi. Táto možnosť je tu i pre dospelých pacientov.